Hakkımızda


PMC 2006 yılından bu yana Ankara da proje ve danışmanlık şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. PMC AB destekli Ağrı Belediyesi Kanalizasyon Projesi, AB destekli Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Kayıt Dışı İstihdamın Azaltılması projesini ve çok sayıda AB projesini hazırlanmıştır.
PMC proje ve danışmanlık sadece hibe programları üzerine çalışan bir firmadır. Kar amacı güden ve gütmeyen kurumlara proje hazırlamakta ve yürütmektedir. Aynı zamanda kendi eğitim merkezinde ve kamu kurumları bünyesinde proje döngüsü yönetimi, fizibilite ve iş planı hazırlama üzerine eğitimler vermektedir.
PMC proje hemen hemen ilgili bütün kaynaklara proje hazırlamaktadır. Özellikle AB, TEDGEM, KOSGEB, KALKINMA AJANSLARI vb. kurumlara proje hazırlamakta ve yönetmektedir. Halen AB ve TEDGEM kapsamında 10’a yakın proje yürütülmektedir. Bunun yanında İŞKUR ve KOSGEB tarafından finanse edilen iş planı hazırlama eğitimleri vermektedir.  Firma olarak son 3 yılda 13 üniversitede son sınıf öğrencilerine yönelik iş planı hazırlama eğitimleri verilmiştir ve şu anda da üniversitelere verdiğimiz eğitim çalışmaları devam etmektedir.

BECERİLERİMİZ

Hedefimiz; Proje Yönetimi başta olmak üzere, şirketlerde uygun metodolojilerin kullanılmasını sağlamak ve şirketlerin, uzmanlık alanlarımızla ilgili konularda verimli ve üretken çalışmalar yapmalarına katkıda bulunmaktır. 

Devlet Destekleri85%
Proje Destekleri80%
Yatırım Danışmanlığı90%
Eğitim Hizmetlerimiz95%

MİSYON & VİZYON

Farklı sektörlerde iş deneyimine sahip, uzman danışman kadromuz, eğitimlerini sektörlere göre düzenlenmiş vaka çalışmalarıyla zenginleştirmekte ve aktarılan bilgilerin iş hayatında nasıl kullanılabileceğini örneklerle göstermektedirler.

Misyon
Toplumun fayda ve değerlerini ön planda tutarak, hizmet verdiğimiz tüm kurum ve kuruluşlara katma değeri en yüksek çözümler üretmek ve çalışanlarımıza fayda yaratmaktır.
Vizyon
İlke ve Değerlerimiz

Ulusal ve uluslararası fon kaynaklarından finansman ihtiyacınızı karşılmak mı istiyorsunuz? PMC Proje ve Danışmanlık deneyimli uzman kadrosuyla hizmetinizde!

EKİBİMİZ

PMC Proje Ekibi, hizmet verdikleri şirketlerin hedef ve beklentilerini karşılamak için yüksek kalitede hizmet ve ürünler üretmeyi taahhüt eden uzman danışmanlardan oluşur.

Ayhan APAYDIN
Ayhan APAYDINProje Yöneticisi
Ziraat Mühendisi
Seval BAL
Seval BALPROJE Yön.Yrdmc.
Ziraat Mühendisi
Harun GÖK
Harun GÖKProj.Tek Yrdmc.
Ziraat Yük.Müh.
Müge TUNÇ
Müge TUNÇProje Asistanı
Endüstri Mühendisi
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4

Oğuzlar Mahallesi İlhami Soysal Sokak 20/10 Balgat Çankaya ANKARA

  • Email: info@pmcproje.com
  • Telefon: 0 312 473 75 34
  • Fax: 0 312 473 75 33

E-Bülten

Twitter Sayfamız

2015 Mart 15-18 ANTALYA ULUSLARARASI KONGRE DUYURUSU http://t.co/i53XwVgUrB
Salı, 06 Ocak 2015 15:30
PMC Kurumsal Web Sayfası: http://t.co/7H0fUeBC via @AddThis
Pazar, 08 Ocak 2012 11:37

Search