• E-Posta info@pmcproje.com
  • Telefon 0312 473 75 34
  • Gsm & Whatsapp 0543 760 46 35

Hakkımızda

PMC Proje, 2006 yılından bu yana Ankara'da proje ve danışmanlık şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Kar amacı güden ve gütmeyen kurumlara proje hazırlamakta ve yürütmektedir. 

PMC Proje Danışmanlık Olarak; Kamu, Özel Sektör ve Bankalar İçin Fizibilite Raporu Hazırlama,  Yatırım Teşvik Belgesi, Araştırma Raporları, Kalkınma Planları, Stratejik Plan, KKYDP (Kırsal Kalkınma Yatırımlarını Destekleme Programı), TKDK (Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu), KOSGEB, Kalkınma Ajansları Destekleri, Ziraat Bankası Kredileri, 12 Özel Konuda Kurumsal Eğitimler, Siyasi Danışmanlık, Avrupa Birliği (AB) Projeleri, Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM), Turizm Yatırım Belgesi, Turizm İşletme Belgesi, Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü (İçişleri Bakanlığı Projeleri), Gençlik ve Spor Bakanlığı Projeleri, Tarım ve Orman Bakanlığı Tütün ve Alkol Dairesi Başkanlığı, Makine Ekipman ve Yapım İşleri, Proje Ofisi Oluşturma ve İş Kurma ve Geliştirme Danışmanlığı Alanlarında Hizmet Vermekteyiz.

Vizyon & Misyon

Farklı sektörlerde iş deneyimine sahip, uzman danışman kadromuz, eğitimlerini sektörlere göre düzenlenmiş vaka çalışmalarıyla zenginleştirmekte ve aktarılan bilgilerin iş hayatında nasıl kullanılabileceğini örneklerle göstermektedirler.

 

 

BECERİLERİMİZ

EĞİTİM HİZMETLERİMİZ 85%
YATIRIM DANIŞMANLIĞI 90%
PROJE DESTEKLERİ 95%
DEVLET DESTEKLERİ 85%

Neden Biz?

Çünkü; Ar-Ge ve İnovasyona önem veren, kendisi dahil danışmanlık hizmeti verdiği binlerce şirkete paket proje üretme yeteneğine sahip, her biri konusunda uzman deneyimli ekibi ve yine konusunda uzman onlarca çözüm ortağından oluşan ekiplerden hizmet alma farkını yaşarsınız.

Ayrıca PMC Proje Danışmanlık; müşteri memnuniyeti odaklı çözüm anlayışıyla, hizmet vermeden önce müşterilerinin kapsamlı bir analizini çıkartarak en uygun çözüm olanaklarını müşterilerine sunar.

 

 

İş-Kur Kobimatik Whatsapp İletişim Hattı